ارتقا CTR و خريد سرچ گوگل با كليك

سفارش و خريد سرچ گوگل تجاري

(تاثير فوق العاده سريع و انفجار CTR - بدون ريسك طبيعي ارگانيك - جستجو كاربران ايراني از گوگل فارسي در موبايل يا دسكتاپ يا هر دو)
مناسب ارتقا فوري جايگاه عبارات كليدي سايت هاي بين صفحه 20 تا رديف نخست صفحه 1 گوگل و مناسب ارتقا تمامي كلمات پررقابت 200 ثانيه اي تضميني

انفجار ctr

جستجو و كليك ارگانيك گوگل تجاري
صفحه 1 گوگل رديف 1 گوگل ديگر رويا نيست . Google ميداند كه CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سايتي CTR پايين تري داشته باشد به طور حتم گزينه مناسبي براي حضور جايگاه نخست و رتبه 1 گوگل نيست و جايگاه خود را از دست ميدهد. با بسته هاي جستجو و كليك ارگانيك گوگل نسخه تجاري ctr تك تك كلمات كليدي سايت خود را منفجر كنيد !(99.9% CTR)! (تبديل رويا به واقعيت) براي اولين بار توسط شيك رنك ممكن شد در گذشته ارتقا CTR بيش از 10 درصد ممكن نبود و همچنان در هيچ سايت و بسته ديگري امكان پذير نخواهد بود با بسته هاي ابتدايي آغاز كنيد تا به باور اين افتخار پي برده سپس انفجار واقعي را در گوگل بصورت حرفه اي براي كليه كلمات كليدي سايتتان را رقم بزنيد. فرض كنيد در يك بسته كليك گوگل نسخه تجاري فقط 100 نفر عبارت كليدي سايت شما را جستجو كنند و 100 كليك صورت بگيرد نسبت جستجو و نرخ كليك منجر به افزايش 100% Average CTR مي گردد .
اين فرايند بكلي به گوگل واكنش مثبت و تعامل بازديد كننده گان نسبت به سايت را با جستجو و كليك باكيفيت و ارگانيك ثابت مي كند و بلعكس اگر نرخ جستجو و كليك سايتي در نتايج جستجو گوگل ضعيف باشد با افت و كاهش CTR روبرو بوده و جايگاه كلمات كليدي و سايت تنزل پيدا خواهد كرد.
نكته: در اين سرويس كليه جستجو ها و كليك ها بصورت پيش فرض از نتايج فارسي با كاربران و IP هاي ايراني خواهد بود كه Dwell Time و زمان ماندگاري هر يوزر بعد از كليك تا لحظه خروج از سايت 200 ثانيه باشد.
 
لينك سفارش جهت انفجار ctr تك تك عبارات كليدي سايت خود:
https://chicrank.com/cart.php?gid=30

منبع : شيك رنك


برچسب‌ها: ،

بازدید:

اخذ ويزاي انگليس

موسسه يزدان گشت سفيران داراي تجربه و تخصص در زمينه اخذ انواع ويزاي توريستي انگليس ميباشد،
در صورت نياز به خدمات ما در زمينه دريافت سريع و كم هزينه انواع ويزاي توريستي انگلستان، مي‌توانيد با شماره 02141454 (خط ويژه ) تماس حاصل فرماييد.
و يا از طريق لينك زيرخدمات و مدارك مورد نياز جهت اخذ وقت سفارت انگليس را مطالعه فرماييد .
https://www.gashtesafiran.com/وقت-سفارت-انگليس/


برچسب‌ها: انگليس،

بازدید:

انفجار ctr سايت و ارتقا رتبه گوگل در 7 روز

صفحه 1 گوگل رديف 1 گوگل ديگر رويا نيست .

با بسته هاي جستجو و كليك ارگانيك گوگل نسخه كولاك ctr تك تك كلمات كليدي سايت خود را منفجر كنيد !(99.9% CTR)! (تبديل رويا به واقعيت) براي اولين بار توسط شيك رنك ممكن شد در گذشته ارتقا CTR بيش از 10 درصد ممكن نبود و همچنان در هيچ سايت و بسته ديگري امكان پذير نخواهد بود با بسته هاي ابتدايي آغاز كنيد تا به باور اين افتخار پي برده سپس انفجار واقعي را در گوگل بصورت حرفه اي براي كليه كلمات كليدي سايتتان را رقم بزنيد.

فرض كنيد در يك بسته كليك گوگل نسخه كولاك فقط 100 نفر عبارت كليدي سايت شما را جستجو كنند و 100 كليك صورت بگيرد نسبت جستجو و نرخ كليك منجر به افزايش 100% Average CTR مي گردد .

اين فرايند بكلي به گوگل واكنش مثبت و تعامل بازديد كننده گان نسبت به سايت را با جستجو و كليك باكيفيت و ارگانيك ثابت مي كند و بلعكس اگر نرخ جستجو و كليك سايتي در نتايج جستجو گوگل ضعيف باشد با افت و كاهش CTR روبرو بوده و جايگاه كلمات كليدي و سايت تنزل پيدا خواهد كرد.

نكته:

  1.  در اين سرويس كليه جستجو ها و كليك ها از نتايج فارسي با كاربران و IP هاي ايراني خواهد بود كه Dwell Time و زمان ماندگاري هر يوزر از لحظه جستجو و كليك تا خروج از سايت نيز حداقل از 30 ثانيه شروع مي شود و در بسته هاي ويژه تا 2,5 دقيقه متفاوت خواهد بود .
  2.  با توجه به اينكه ما از اين سرويس در پروژه هاي خود استفاده مي كنيم ظرفيت اين سرويس محدود بوده و غير قابل تمديد است

سرويس جستجو و كليك ارگانيك گوگل نسخه كولاك چه كاربردها و امكاناتي دارد :

  • انفجار و ارتقا فوري و همزمان Total Impressions , Total Clicks
  • انفجار و ارتقا فوري 99.9% Average CTR نمونه 1 نمونه 2
  • انفجار و ارتقا فوري Average position
  • ارتقا فوري رتبه سايت و كلمات كليدي در گوگل تا رديف برتر Google
  • ارتقا رنك الكسا ايران و جهاني
  • قابليت انتخاب نوع آي پي ايراني يا خارجي
  • قابليت انتخاب محيط جستجو موبايل يا دسكتاپ
  • قابليت ثبت آمار و نمايش در گوگل سرچ كنسول و Alexa

برچسب‌ها: ارتقا ctr،

بازدید:

سلبريتي هاي كانادا(يزدان گشت سفيران)

سلبريتي هاي معروف كانادا

سفر به كانادا اين روزها بسيار راحتتر از قبل شده است شما با دريافت خدمات اخذ ويزاي كانادا ميتوانيد ويزاي مولتي پنج ساله كانادا دريافت كنيد.

سلبريتي هاي كانادا در زمينه هاي متفاوتي مطرح هستند  در زمينه هنر و سينما - در زمينه اواز و موسيقي و مدلينگ و فشن -طراحي و........

در اين پست خلاصه اي از بازيگران مطرح را بيان كرديم.

 


كيانو ريوز Keanu Reeves

نام: كيانو چارلز ريوز

مليت: كانادا ...

او بيشتر براي بازي در نقش نئو در سه‌گانه? ماتريكس، نقطه شكست، دراكولاي برام استوكر، وكيل‌ مدافع شيطان، فيلم سرعت، كنستانتين، جاني سيلور هند در بازي سايبرپانك 2077 و جان ويك شناخته شده‌است.

 Elon Musk    ايلان ماسك

نام : ايلان ماسك

متولد : 28 ژوئن 1971

حرفه : بنيانگذار، مهندس، مخترع ، اولين فرد ثروتمند جهان و بزرگترين كارآفرين فعلي جهان

محل زندگي : لس انجلس-كاليفرنيا

مليت : كانادايي-امريكايي-افريقاي جنوبي

ايلان ماسك زماني كه 10 سال سن داشت صاحب كامپيوتر شد و وقتي 12 سالش شد او اولين بازي خود را ساخت.

ايلان در 19 ساله، براي تحصيل به كانادا مهاجرت كرد. پس از گذراندن 2 سال در دانشگاه كويينز....

 

براي مطالعه بيشتر به سايت (سلبريتي هاي كانادا) و (يزدان گشت سفيران)  مراجعه فرماييد.


برچسب‌ها: اطلاعات كانادا،

بازدید:

[ ۱ ]